top of page
inşaat sahası
Turfab

Ağır Sanayi / Çelik Konstrüksiyon

çelik konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon alanında tasarım, imalat, montaj ve mühendislik işlerini gerçekleştirmek amacıyla 2014 yılında kurulan TURFAB, Ankara’da yer alan 500 ton/ay üretim kapasiteli fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

TURFAB yalnızca müşterilerin beklentilerini karşılamak değil, uzman çalışanları ile her bir projede en iyi performansı göstermeyi kendisine ilke edinmiştir. Firmamız; teknolojik ve profesyonel gelişim, müşterilere kişiselleştirilmiş avantajlı teklifler sunma, istikrarlı iş sevkiyatını sağlama ve müşteriler ile uzun vadeli bir iş ortaklığı kurulmasına büyük önem vermektedir.

 

TURFAB alanında uzman 100 çalışandan oluşan dinamik ekibiyle çelik yapı alanında üretim yapmasının yanı sıra anahtar teslimi sanayi tesisi kurma ve taahhüt işlerinde de hizmetlerini yürütmektedir.

 

Firmamız basınçlı kaplar, çelik yapılar, çelik köprüler, çelik rüzgar kuleleri, rüzgar türbinlerinin rotor ve statorları, açık deniz yapıları, proses ekipmanları, atık ısı kazanları ve güç - proses - türbin borulama sistemlerinin tasarım, mühendislik sıcak büküm ve hassas işleme hizmetleri dahil olmak üzere üretimi, gemi inşası ve enerji – proses modüllerinin imalat ve fabrika montajı olan TURFAB ve iştirakleri; üretimlerini ASME, AISC, API, AWS, ISO ve EN kalite sertifikalarına göre yapmakta ve ürünlerini tüm dünyaya sevk etmektedir.

 

Bunun yanı sıra fabrikasyon kısmında müşterilerimize üretim hizmeti de vermekteyiz.

ağır sanayi

Hizmetlerimiz

Proje Yöneticiliği

Tasarım CAD/CAM

Lazer Kesim

İmalat ve Kaynak

CNC Tornalama

Büküm ve Taşlama

Gerilim Giderme

Kumlama ve Boya

Montaj

Test ve Sertifikalar

Detaylı Bilgi ve Hizmet Almak İçin Aşağıdaki Bağlantıdan Firmamızı Ziyaret Edebilirsiniz..

bottom of page