top of page
Image by Michael Afonso
Ramsa logo

Savunma Sanayi

RAMSA Savunma ve Havacılık , 2016 yılında yüksek teknoloji şirketlerinin savunma sanayiine yönelik proje ve aktivitelerini tek bir çatıda birleştirmek ve koordine etmek üzere kurulmuştur. Şirketimizin kuruluş amacı savunma sanayi sektöründe, Savunma Sanayii Başkanlığı’nın da vizyonu doğrultusunda, Türk Silahlı Kuvvetleri ve diğer güvenlik güçlerimize yerli, milli, bağımsız ve özgün, yüksek teknoloji ürünler ve alt sistemler geliştirmek ve üretmektir.

RAMSA gelişen savunma sanayi teknolojisi üzerinde hem ana sanayi firmalarına hizmet ederken aynı zamanda sürekli yenilenme ve gelişim ile ana sanayi olma yolunda ürün geliştirimi gerçekleştirmektedir. Üretimini gerçekleştirmiş olduğu ve yan sanayi, olarak hizmet vermiş olduğu ürünlerini bir çok ülkeye ihracat ederek ülke gelişimine de katkıda sağlamaktadır. Kendi bünyemizde yakın tarihte kurulan yazılım birimi ile de gelişim ve inovasyon kısmında sürekli bir yükseliş grafiği göstermektedir.

 

RAMSA vizyonundaki teknoloji vurgusu ile "Küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, stratejik bir ortak gibi güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir milli teknoloji firması olmak" hedefini benimsemiştir.

ramsa kamuflaj
ramsa savunma

Faaliyet Alanlarımız

Kara Kuvvetleri

Hava Kuvvetleri

Deniz Kuvvetleri

Uzay

Detaylı Bilgi ve Hizmet Almak İçin Aşağıdaki Bağlantıdan Firmamızı Ziyaret Edebilirsiniz..

bottom of page