top of page
borular
Rastahl

Metal ve Plastik

Rastahl, alüminyum, karbon çelik, paslanmaz çelik ve ilgili alaşımlar dahil olmak üzere metal ve plastik ürünlerin dağıtımını ve tedarikini yapmaktadır. Ürünlerimiz arasında levhalar, plakalar, çubuklar, borular ve ekstrüde ürünler bulunur. Ürünlerimiz hemen hemen tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Rastahl'ın şubeleri stratejik olarak Almanya, Türkiye ve Çin'de bulunmaktadır. Almanya’daki Soğuk Çekme Boru fabrikamızda müşteri isterlerine uygun profil ve boru imalatı yapmaktayız.

 

Rastahl, merkezi Türkiye'de bulunan, endüstriyel imalatçılara metal ürünler ve plastik ürünler sağlayan lider bir uluslararası distribütör ve tedarikçi olan Turalı Grup'un bir parçası olmaktan gurur duymaktadır.

 

Rastahl her gün markamızın ve logomuzun bir parçası olan net müşteri hizmetleri hedefleri doğrultusunda çalışır: "İşimiz Sizin Gücünüzdür".

borular

Ürünlerimiz ve Kapsamlı Envanterimiz

rastahl metal ve plastik

Rastahl'ın standart stoku, farklı şekil ve boyutlarda 10 bin tondan fazla alüminyum, paslanmaz çelik, çelik, mühendislik plastikleri ve ilgili alaşımları içerir.

 

Ayrıca, mükemmel tedarikçi ilişkilerimiz ve son teknoloji makinelerimiz sayesinde özel kesme taleplerini karşılayabilir ve bulması zor ve farklı boyutları tedarik edebiliriz.

Ürün Gruplarımız

Dolu

Boru

Profil

Yassı

Hadde

Izgara

Özel Çekim

Folyo

Ürünlerimiz Çeşitlerimiz

Çelik

Alüminyum

Pirinç

Bronz

Mühendislik Plastikleri

Bakır

Detaylı Bilgi ve Hizmet Almak İçin Aşağıdaki Bağlantıdan Firmamızı Ziyaret Edebilirsiniz

bottom of page