top of page
photo of outer space_edited.jpg

Turalı Group'da Kariyer

Turalı Group olarak başarımızın, en değerli varlığımız olarak gördüğümüz çalışanlarımıza bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda, inovasyon kültürünü destekleyerek en yetenekli çalışanları istihdam etmek ve olumlu bir iş ortamı yaratmak amacıyla insan kaynakları süreç ve sistemlerimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Turalı Group'da insan kaynakları yönetiminin temel amacı; değerlerimizi paylaşan doğru yeteneği Turalı Group'a kazandırmak, bilgi seviyesi ve deneyimi ile örnek gösterilen, faaliyet alanında uzmanlaşmış çalışanlar yetiştirilmesine destek olmak, çalışanları için global kariyer olanakları oluşturup geliştirmektir.

Turalı Group'un sahip olduğu değerler ve köklü kurum kültürü doğrultusunda; işe alımdan yetenek yönetimine, kariyer hareketlerinden eğitim ve gelişim programlarına tüm İK süreçleri herhangi bir ayrım yapılmadan ve ayrıcalık tanınmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performans dikkate alınarak yönetilmekte, geçerliliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan araçlar kullanılarak değerlendirilmektedir.

Turalı Group'un bir parçası olmak için, açık pozisyonlarımıza  hr@turaligroup.com üzerinden mail  yolu ile başvuru yapabilirsiniz.

Turalı Group Ailesine Siz de Katılın
Cv Ekleyiniz

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapacağız.

bottom of page