top of page
Çalışma Bulanıklık

Hizmetlerimiz

Turalı Group olarak kendi bünyemizde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz.

Image by Greg Rosenke

Talaşlı İmalat

Turalı Group olarak hem hızlı prototipleme hem de düşük hacimli son kullanım bileşenleri için hızlı ve kaliteli talaşlı işleme sunuyoruz.
80.000'den fazla mühendislik sınıfı plastik ve metal malzeme stoğumuz, işlemeyi hızlı ve verimli üretim için ideal bir seçim haline getirir.

Eksen Üretim / Axis Production: 2-3-4-5
Ölçüm Aralığı / Measuring Ranges: 4mm -􀂁4000mm

Kaynaklı İmalat

Üretimlerimiz arasında kaynaklı imalat geniş bir skalada yer almaktadır. Üretimlerimiz esnasında ana temel noktalarımızı görsel güzellik, dayanıklılık ve yüksek kalite olarak belirlemekte ve üretimlerimizi ise bu noktalar eşiğinde yapmaktayız. Karbon ve paslanmaz çelik, aluminyum, pirinç ve titanyum malzemelerinde kaynak yapabilmekteyiz.

Kaynak uzmanı
Sheet-Metal-Bending-2-scaled.jpeg

Kesim Büküm

İşleme, kaynak, lazer kesim ve daha fazlasını sunduğumuz aynı tesiste CNC hidrolik abkant presler, kapsamlı takımlar ve tam CAD / CAM yeteneklerinden yararlanan metal bükme ve metal şekillendirme hizmetleri sunuyoruz. Turalı Group'un geniş bükme aletleri yelpazesi, imalat projeniz için en basitinden en kompleks imalat şekillerinde üretim gerçekleştirebilir.

Döküm

Geometrik şekli işlemeye veya başka bir üretim şekli ile üretmeye elverişli olmayan her türlü çelik parça hassas döküm yöntemi ile üretebiliyoruz. Seramik Kalıba Döküm, Kayıp Mum Yöntemi gibi adlarla da anılan üretim yöntemimiz geleneksel dökümden tamamen farklı avantajlar sunmaktadır. Yüksek ölçü hassasiyeti, yüksek yüzey kalitesi, kompleks geometrilere yatkınlık ve her tür alaşımı dökebilme ilk akla gelen avantajlar olarak sıralanabilir. Üretimlerimiz programın önünde kalmanıza yardımcı olur.

Image by Ludomił Sawicki
Image by Scott Blake

Mühendislik Hizmetleri

Turalı Group olarak giderleri azaltmak, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve yüksek performanslı hızlı teslimatlar sunmak konusunda şirketinizi bir adım öne taşıyabiliriz.

Proje Yönetimi

Projelerinin planlanmasını, organize edilmesini, kontrol edilmesi ve yürütülme süreçlerinin tamamının eksiksiz bir şekilde yürütmektir.

Image by Scott Graham
Image by Michael

İhracat İthalat Danışmanlığı

ithalatı ve İhracatı yapılacak ürünler için tüm süreçlerde sizlerle birlilkteyiz.

bottom of page