top of page
Turalı Group Ticaret

Uluslararası Ticaret

Turalı, uluslararası bir ticaret şirketi, müşterileri adına ithalat ve ihracatın tüm yönlerini kapsayan bir uzman kadrosuna sahiptir. Küresel pazarların yanı sıra marka temsilinin bulunması da dahil olmak üzere temel operasyonlardan ve prosedürlerden sorumludur.

"Turalı Uluslararası Ticaret” şirketi , Türkiye'de faaliyete başladığı 2016 yılından bu yana, 1970 yılı öncesine uzanan tecrübesiyle, çok yönlü faaliyetleri ve birçok alanda farklılığı ile tanınan " Turalı Grub'un önemli bir yatırım ilavesini oluşturmaktadır.

Turalı Internatioanal Trading, Türkiye'den dünyanın tüm bölgelerine her türlü mal ve ürünü ihraç etmede uzmanlaşmıştır, mallar ister kendi üretimi, ister kendisi için üretilmiş veya diğer hazır mallar olsun, şirketin yüksek profesyonelliği ile karakterize edilir.

Turalı Yurt dışı ticaret
Uluslararası ticaret

Alanında uzmanlaşmış kadromuz ile hem uzak doğu hem de Avrupa'da kurmuş olduğumuz alım satış ağı ile gelişen dünya ticaretinde siz değerli müşterilerimiz için doğru ürün araştırmaları, spektral fiyat analizleri, gümrük ve vergi faaliyetleri ile ürün kalite kontrol hizmetleri sunmaktayız.

Kadromuz alanına hakim profesyonellerden kurulu olup, ürünlerin kalite kontrolü Almanya, Çin, Taiwan, Kore ve Hindistan'daki yerel uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Özellikle uzakdoğuda yaşanılan güven sıkıntısı, uzmanlarımız sayesinde kalibre edilmiş ve profesyone anlaşmalarla ürün alımını yapmanız desteklenmiştir.

Ülkemizde üretim kalitesi üst düzey olup dünyaya açılma konusunda daha fazla hedefleri olan firmalarımız için ise satış danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Uzman kadromuz ile ürünlerinizin ve firmanızın tüm dünyaya ulaşmasını sağlamak adına faaliyetler göstermekte ve marka değerinize katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

bottom of page